Sprawy bieżące

KULA  TARG, ŚWIĄTECZNA EDYCJA  18 - 19 LISTOPADA 

Zapraszamy na kolejną świąteczną edycję Kula Targu. Spotykamy się na Ogrodach w lokalu Glinianej Kuli przy Pl Waryńskiego 7, na samej pętli tramwajowej (bardzo wygodny dojazd z centrum, brak płatnej strefy).
Założeniem ideowym wydarzenia jest nie tylko wymiana dób ale i SPOTKANIE .
Wierzymy, że tworząc dobre warunki do spotkania wspieramy nie tylko lokalne biznesy ale i podstawę ludzkiego doświadczenia czyli ROZMOWĘ.
Za każdym rękodziełem, obiektem artystycznym czy produktem stoi CZŁOWIEK, nie maszyna.
CHCEMY RÓWNIEŻ OBUDZIĆ OGRODY do życia, nawiązać kontakty z innymi rękodzielnikami oraz zaprosić Was do odpowiedzialnych zakupów.
Promujemy ideę zero waste, świadomą konsumpcję i radosną wymianę .
NIE KUPUJCIE PREZENTÓW W GALERIACH HANDLOWYCH, PRZYJDŹCIE DO NAS.
W tym roku zapraszamy również na warsztaty, które będą się odbywać u naszych sąsiadów za ścianą, w lokalu KochaANI moje !
Listę wszystkich warsztatów i gości będziecie poznawać na bieżąco.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! GODZINY OTWARCIA. 
PRACOWNIA OTWARTA JEST W GODZINACH WARSZTATOWYCH LUB OD RANA.  NIE KAŻDY WARSZTAT SIĘ ODBYWA. JEŚLI NIE MA ZAPISÓW, W PRACOWNI MOŻECIE NAS PAŃSTWO NIE ZASTAĆ. 
DLATEGO NAJLEPIEJ JEST ZERKNĄĆ NA FB, GDZIE ZWYKLE UMIESZCZAMY INFORMACJE NA TEMAT NASZEGO CZASU W PRACOWNI. MOŻNA RÓWNIEŻ WYSŁAĆ SMS. W GODZINACH WIECZORNYCH NIE ODPOWAIDAM JUŻ NA WIADOMOŚCI.

NIE ZAWSZE MAM PRZY SOBIE TELEFON, SZCZEGÓLNIE GDY JESTEM SKUPIONA NA PRACY ALBO SIEDZÉ PRZY KOLE. NAJLEPSZĄ FORMĄ KONTAKTU Z PRACOWNIĄ ( JEŚLI NIE ODBIERAM ) JEST NAPISANIE MEJLA LUB WYSŁANIE PROŚBY O KONTAKT, WÓWCZAS ODPOWIEM W ODPOWIEDNIM DLA SIEBIE MOMENCIE. 
DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE I ZAPRASZAM, KATARZYNA PONIECKA. 
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY NA REGULARNE WARSZTATY, DZIAŁAMY ZGODNIE Z GRAFIKIEM ! 
1. Staramy się aby każdy uczestnik naszych warsztatów czuł się zaopiekowany. Nawet w grupie mieszanej z osobami początkującymi i średniozaawansowymi w procesie możecie się czuć Państwo spokojnie. 
2. Na wszystkie zajęcia się zapisujemy. Priorytetowo traktujemy osoby z karnetami. 
3. Wykonane u nas prace oczekują na odbiór w pracowni przez miesiąc, potem niestety musimy je usunąć z powodu braku miejsca ( ZWYKLE LICYTJEMY NA AUKCJACH NA DOBRY CEL ).
4. Na warsztatach zawsze staramy się pokazać Wam coś nowego ale realizujemy również Waszw projekty. Nie matwcie się jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z gliną, krok po kroku rozwiniecie szkrzydła w naszej pracowni. 
5. Aby wykończyć prace potrzebujecie dwóch warsztatów. Na jednym lepimy, na drugim szkliwimy. Prace bez szkliwa posiadają swój urok, to też ma sens. Jednak wypalenie wraz z 'glazurą' czyni je użytkowymi. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA, PRACE WYKONANE W PRACOWNI PRZECHOWUJEMY DO MIESIĄCA. PO MIESIĄCU STAJĄ SIĘ WŁASNOŚCIĄ PRACOWNI. 

KARNETY  ZASADY 
Zarówno karnety jak i viuchery sprzedajemy zawsze z wypisaną datą. Nie realizujemy przeterminowanych zaproszeń. 
Nie uzwględniamy również usprawiedliwień różnej natury ani nie wymieniamy przeterminowanych karnetów na ceramikę...

Chcemy abyście czuli się bezpiecznie. Bądżmy więc odpowiedzialni. Nie przychodźcie chorzy ani przeziębieni na warsztaty. Twórzmy razem wyjątkowe spotkania pełne radości, relaksu i wartościowej wymiany.
Wszelkie irytacje, wątpliwości czy sugestie prosimy zgłaszać drogą mejlową na: glinianakula@gmail.com