Sprawy bieżące

ŚWIĄTECZNE  PREZENTY,  ZAMÓWIENIA,  SKLEP 

Pracownia będzie w grudniu otwarta każdego popołudnia. Możecie w niej zakupić zestawy do lepienia w domu, ceramikę oraz vouchery prezentowe. 
Zapraszamy serdecznie! 
Nie zawsze odbieram telefon, proszę o sms jeśli nie możecie się Pańtwo skontaktować. Na Fb znajdziecie najwięcej bieżących informacji .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy warsztatowicze, od grudnia wstrzymujemy sprzedaż karnetów na zajęcia. Realizujemy te, które macie i zapraszamy Was na zajęcia jednorazowe. W styczniu wprowadzamy nowe zasady działania pracowni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA  UWAGA!!
ODBIÓR WSZYSTKICH PRAC Z OKRESU OD CZERWCA JEST MOŻLIWY
DO 1 GRUDNIA. POTEM WSZYSTKIE PRACE ODDAJEMY NA AUKCJE CHARYTATYWNĄ. 
PRACE MOŻNA ODEBRAĆ PRZED LUB PO WARSZTATACH. PRACOWNIA RANO JEST ZWYKLE OTWARTA OD 9 30 DO 13 00 , POPOŁUDNIAMI PRZED I CHWILĘ PO WARSZTACIE. 

OD STYCZNIA 2021 WSZYSTKIE PRACE PRZECHOWUJEMY MAX DO MIESIĄCA. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasza największa sala ( 80 m kw) pozwala nam na bezpieczne prowadzenie warsztatów z zachowaniem odległości i komfortu pracy dla każdego. 
Zgodnie z obostrzeniami dotyczącymi Covid-19 wprowadzamy:
1. Zasadę dezynfekcji rąk po wejściu do pracowni.
2. Jednorazowe ręczniki.
3. Pranie fartuchów po każdym warsztacie. 
4. Zachowanie bezpiecznej przestrzeni dla każdego gościa naszej pracowni. 
5. Dezynfekcje krzeseł i stołów po warsztacie. 
6. Wieszanie kurtek i płaszczy w odpowiedniej odległości od siebie. 

Chcemy abyście czuli się bezpiecznie. Bądżmy więc odpowiedzialni, dzielmy się proszę obawami jeśli jakiekolwiek powstają podczas zajęć.Twórzmy razem wyjątkowe spotkania pełne radości, relaksu i wartościowej wymiany.

WPROWADZAMY WARSZTATY: 

PONIEDZIAŁEK: 10.00 - 12.00, ceramika poranna, warsztaty dla dorosłych lub dla dorosłych ze starszymi dziećmi od lat 10. 
WTOREK: 20.00 - 22.00, ceramika nocna dla osób już uczęszczających na warsztaty, bardziej samodzielnych. 
CZWARTEK: 19.00 - 20.00, ceramika wieczorna dla osób początkujących.
PIĄTEK: 10.00 - 12.00, ceramika poranna, warsztaty dla dorosłych lub dla dorosłych ze starszymi dziećmi od lat 10.00. 

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY DROGĄ MEJLOWĄ : glinianakula@gmail.com